Potrzebne opinie na temat kliniki piękna

Postautor: kocica » wt lis 15, 2016 4:37 am

Hej. Jakis temu czas ogólnie znalazłam taką klinikę, gdzie się wykonuje różne zabiegi. Na stronie http://www.klinikamarkowicz.pl/ to możecie znaleźć. Do tej pory jakoś jeszcze nie miałam odwagi z tego skorzystać i tak się w sumie zastanawiam czy warto tam iść? Ktoś był, ma doświadczenie?
kocica

Postautor: blitz » wt lis 15, 2016 7:31 am

Ja byłam i bardzo sobie cenię to co tam można znaleźć. Wszystkie zabiegi są wykonywane naprawdę przez profesjonalistów, na których można polegać i dokładają oni wszelkich starań, żeby wszystko poszło zgodnie z planem i z tym co tam sobie zażyczysz
blitz

Postautor: Kora » wt lis 15, 2016 10:20 am

Dołanczam sie tutaj do koleżnki. Mnie sie tam też bardzo podoba i moim zdaniem to jest najlepsza medycyna estetyczna jaką tylko Katowice mają do zafoerawania. A wiele razy korzystałam już z różnych innych usług i nigdzie nie było tak dobrze jak tutaj
Awatar użytkownika
Kora

Postautor: kocica » wt lis 15, 2016 11:41 am

Jak dobrze jest mi to wszystko słyszeć. W takim razie co… Umawiam się po prostu na to wszystko co chciałam i nadszedł czas, żeby zacząć być piękniejszą. Cieszę się, że tu zapytałam i mi powiedziałyście co i jak
kocica

Postautor: blitz » wt lis 15, 2016 12:26 pm

No pewnie, zawsze warto zapytać jak człowiek nie jest pewny co do tego czy chce się na coś decydować czy nie. A tak to po prostu z głowy i wiesz na czym stoisz przynajmniej co nie? :) gdybym nie wiedziała, to też bym chyba pytała zanim ktoś coś zacznie przy mnie majstrować ;)
blitz

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców