Firma dostarczająca wirtualne serwery w Warszawie – polecicie jakąś?

Postautor: kocica » pt sty 27, 2017 4:59 am

Witajcie, chciałabym wprowadzić wirtualne serwery w mojej firmie i poszukuje specjalistów, którzy by się tym zajęli. Czy ktoś z Was zna jakąś dobrą firmę zajmującą się takimi rozwiązaniami?
kocica

Postautor: komputerowiec » pt sty 27, 2017 5:56 am

Witaj, znam bardzo dobrą firmę, która dostarcza serwery wirtualne na terenie całej Polski. Działają w branży IT już od ponad 20 lat i są specjalistami w tej dziedzinie. Wdrażają kompleksowe i niezawodne rozwiązania, które sprawdzają się w każdej firmie. Jeżeli interesuje Cię ten temat wejdź na ich stronę: http://www.indata-solutions.pl/serwery-wirtualne i przeczytaj sobie co oferują.
komputerowiec

Postautor: tiger77 » pt sty 27, 2017 6:08 am

Witam, również polecam wspomnianą firmę Indata Solutions, która moim zdaniem jest jedną z najlepszych firm działających w branży IT. Działają kompleksowo, dostosowując rozwiązania informatyczne do potrzeb klienta.
Awatar użytkownika
tiger77

Postautor: Kalinka » pt sty 27, 2017 8:28 am

Cześć wszystkim. Ja także korzystałam z usług tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Dzięki wprowadzeniu przez nich serwerów wirtualnych znacząco obniżyły się koszty a centra danych poprawiły swoją funkcjonalność.
Awatar użytkownika
Kalinka

Postautor: Mysza » pt sty 27, 2017 10:14 am

Zgadzam się z powyższymi opiniami. Firma wprowadziła u mnie takie rozwiązanie, dzięki czemu systemy IT pracują bez zarzutów.
Awatar użytkownika
Mysza

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców