System Voice Picking WMS - co można dzięki niemu zyskać?

Postautor: komputerowiec » czw mar 23, 2017 1:41 am

Czy ktoś ma doświadczenie z magazynowym rozwiązaniem jak w temacie? Jego wdrożenie na małym magazynie może mieć jakikolwiek sens?
komputerowiec

Postautor: cisco » czw mar 23, 2017 3:11 am

Na takie pytanie to musisz sobie odpowiedzieć raczej sam. Jeśli pojawiają się zatory i przestoje w kompletacji zamówień to jak najbardziej, sprawdzi się to nawet w bardzo małym magazynie.
cisco

Postautor: meller » czw mar 23, 2017 5:38 am

Taki właśnie system działa też u mnie w magazynie, montowano mi go tutaj http://www.hkk-consult.pl/rozwiazania/kompletacja-glosowa. Jak dla mnie system Voice Picking WMS jest po prostu genialny, świetnie rozpoznaje głos niezależnie od tonu czy formy wypowiadania słów. Do tego komunikaty docierają do samych pracowników gdzieś głęboko na hali, nie trzeba ich szukać czy wyposażać ludzi w krótkofalówki, które są zawodne według mnie. To bardzo ułatwia codzienną pracę na magazynie.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: komputerowiec » czw mar 23, 2017 6:18 am

A czy system jest elastyczny, łatwo dopasować go do potrzeb danego magazynu?
komputerowiec

Postautor: meller » czw mar 23, 2017 8:01 am

Jak najbardziej tak, możliwości konfiguracyjne są ogromne, a do tego możesz dowolnie modyfikować komendy głosowe w systemie, idealnie dopasowując wszystko do potrzeb.
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca