Gdzie zgłosić się po obróbkę tworzyw we Wrocławiu?

Postautor: komputerowiec » pn kwie 10, 2017 2:59 am

Czy ktoś się orientuje, gdzie we Wrocławiu najlepiej się zgłosić z obróbką tworzyw? Który zakład oferuje usługi na wysokim poziomie? Nie szukam firmy, która zrobi mi na pół gwizdka, tylko takiej, która naprawdę się na tym zna i zrobi to profesjonalnie. Ktoś może mi polecić jakiegoś specjalistę?
komputerowiec

Postautor: cisco » pn kwie 10, 2017 4:02 am

Ja mogę Ci podrzucić link do strony jednego wrocławskiego zakładu https://sitkowscy.pl/oferta/obrobka-tworzyw-sztucznych/. Co prawda mnie nie interesowała obróbka tworzyw Wrocław wybrałem raczej ze względu na to, że ten zakład ma świetną technikę obróbki skrawaniem i toczenia rur, a jako szef firmy hydraulicznej miałem na uwadze ich wcześniejsze realizacje i sposób. Sprawdź, może Tobie podpasuje właśnie ich sposób obróbki tworzywa. Ja skupiałem się na metalu, więc więcej Ci nic nie powiem.
cisco

Postautor: meller » pn kwie 10, 2017 6:56 am

Ja korzystałem właśnie w zakresie obróbki tworzyw z ich usług i przyznam, że jestem pełen podziwu dla techniki, dla maszyn i dla tego jak szybko potrafią zrealizować każde zamówienie. Bardzo dobry sprzęt, to widać na pierwszy rzut oka.
Awatar użytkownika
meller

Postautor: komputerowiec » pn kwie 10, 2017 8:00 am

Wielkie dzięki za podrzucenie tej firmy. Sprawdzałem ich stronę i rzeczywiście mają opcję obróbki tworzyw, co mnie niezmiernie cieszy.
komputerowiec

Postautor: meller » pn kwie 10, 2017 10:59 am

Jeśli szukasz specjalistów to z pewnością we Wrocławiu lepszych niż oni nie znajdziesz.
Awatar użytkownika
meller

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Praca