Namiary na sprawdzony i tani serwis chłodniczy Kraków

Postautor: komputerowiec » śr maja 17, 2017 10:56 pm

Cześć. Szukam sprawdzonego serwisu chłodniczego z którego opłaca się korzystać. Mam na myśli ceny bo kilku fachowców oglądało moją lodówkę ale wszyscy rzucili stanowczo za duże ceny za naprawę. Z góry dziekuje za konkretne odpowiedzi i pozdrawiam.
komputerowiec

Postautor: kocica » czw maja 18, 2017 1:54 am

Nawet najtańszy i najbardziej uczciwy serwis nie pomoże jeżeli rzeczywiście popsuł się element którego koszt przewyższa sens naprawy. Może fachowcy byli w porządku tylko ty za bardzo sie zżyłeś z tą lodówką :D?
kocica

Postautor: komputerowiec » czw maja 18, 2017 3:40 am

Nie wiem, może i się zżyłem bo przecież mnie karmi codziennie ;] Tak czy inaczej wolę jeszcze popytać bo różnie to bywa z tymi fachowcami.
komputerowiec

Postautor: cisco » czw maja 18, 2017 4:38 am

Akurat dobrze Cię rozumiem bo chyba z 4 znawców nie widziało sensu naprawy a ja poszedłem tu - http://serwis-lodowek-krakow.pl/, swoją drogą bardzo solidny serwis chłodniczy Kraków pod tym wzgledem nieźle mnie zaskoczył. Okazało się że popsuł się tylko termostat, wymiana jak i zakup nowego kosztowały niedużo w stosunku chociażby do używanej lodówki podobnej pojemności. Dla mnie firma na 5+.
cisco

Postautor: komputerowiec » czw maja 18, 2017 5:56 am

Dzięki, a czemu na 5+ a nie na 6? :)
komputerowiec

Postautor: cisco » czw maja 18, 2017 6:20 am

No bo ja tak zawsze mówię :P. To znaczy ze firma jest godna zaufania :) A jak chcesz wiecej o nich poczytac albo miec numery kontaktowe to zajrzyj na http://serwis-lodowek-krakow.pl/o-firmie/. Poleciłem ostatnio znajomemu bo lodówka zaczela mu szwankować, za nieduże pieniadze napelnili obieg i uszczelnili bo okazało się że pojawiła się nieszczelność także firma spoko.
cisco

Postautor: komputerowiec » czw maja 18, 2017 8:50 am

Dzięki bardzo za odpowiedź i opinie. Na pewno się do nich odezwę bo czytałem właśnie kilka pozytywych opinii na ich temat w necie no i musze przyznać że mam nadzieje na szybką naprawę :).
komputerowiec

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Problemy przedsiębiorców