Oświetlenie do łazienki i nie tylko

Postautor: osełka » wt paź 13, 2020 6:08 am

Witam wszystkich na forum. Chciałabym Was prosić o jakieś propozycje, jakie lampy i ogólnie oświetlenie warto wstawić do swojej łazienki i pokoi mieszkalnych? Mam trochę wątpliwości i mętlik w glowie, bo konsultowałam się z kilkoma znajomymi i każda mi coś innego doradzała więc uznałam, że nie zaszkodzi jak jeszcze napiszę tutaj na forum. Proszę o propozycje i pozdrawiam wszystkich!
Awatar użytkownika
osełka

Postautor: Mika » wt paź 13, 2020 6:44 am

Osobiście zamawiałam przepiękne lampy i oświetlenie nad lustra w łazience tutaj: super wybór mają ;) Osobiście to jestem szalenie zadowolona, bo do tej pory chodziłam po rożnych sklepach i dopero u nich znalazłam coś co by mnie satysfakcjonowało ;)
Awatar użytkownika
Mika

Postautor: Mysza » wt paź 13, 2020 9:10 am

Ja polecam przepiękne lampy Markslojd: pod tym linkiem znajdziesz dokładny opis i asortyment tych lamp i naprawdę powiem Wam, że są znakomitej jakości i coś czuję, że był to w końcu dobry zakup na długie lata ;)
Awatar użytkownika
Mysza

Postautor: osełka » wt paź 13, 2020 11:18 am

Bardzo fajna ta stronka;) Osobiście zdecyduję się na eleganckie lampy philips, bo mam duże zaufanie do tej firmy i wydaję mi się, że idealnie komponowałoby się z moim wystrojem wnętrza ;) No ale jestem Wam szalenie wdzięczna te posty i mam nadzieję, że jeszcze mi ktoś coś dobrego poleci tutaj ;) Gorące pozdrowienia dla Was
Awatar użytkownika
osełka

tanie kuchnie katowice częstochowa sosnowiec gliwice zabrze bytom ruda śląska tychy dąbrowa górnicza chorzów mysłowice siemianowice śląskie żory

Wróć do Offtopic